Naše apartmány

Apartmány 29 poskytují ubytování pro 2 až 16 osob ve 3 apartmánech. Celý objekt je nekuřácký. 

Pro rezervaci apartmánu budete přesměrováni na rezervační formulář e-chalupy.cz

Apartmán 1

Apartmán 1 v přízemí

Apartmán 4+0 | počet ložnic: 1​

Apartmán v přízemí nabídne samostatnou ložnici s velkou manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Obývací pokoj disponuje rozkládacím gaučem s kvalitní matrací pro každodenní spaní a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (nádobí, příbory, varná konvice, varná deska, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, lednice, myčka nádobí, odpadkové koše na tříděný odpad). V obývacím pokoji s kuchyňskou linkou je umístěna televize. Pro hosty je k dispozici WIFI připojení.

Apartmán 2 v podkroví​

apartmán 6+1 | počet ložnic: 1 

Apartmán v podkroví nabídne samostatnou ložnici s velkou manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Obývací pokoj disponuje s dvěma rozkládacími gauči s kvalitní matrací pro každodenní spaní. Kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (nádobí, příbory, varná konvice, varná deska, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, lednice, myčka nádobí, odpadkové koše na tříděný odpad). V obývacím pokoji s kuchyňskou linkou je umístěna televize. Pro hosty je k dispozici WIFI připojení.

Apartmán 2
Apartmán 3

Apartmán 3 v podkroví​

apartmán 4+1 | počet ložnic: 1

Apartmán v podkroví nabídne samostatnou ložnici s velkou manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, koupelnou se zapuštěnou vanou, umyvadlem a WC. Obývací pokoj disponuje s rozkládacím gaučem s kvalitní matrací pro každodenní spaní. Kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (nádobí, příbory, varná konvice, varná deska, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, lednice, myčka nádobí, odpadkové koše na tříděný odpad). V obývacím pokoji s kuchyňskou linkou je umístěna televize. Pro hosty je k dispozici WIFI připojení.

Ubytování uprostřed krásné nymburské krajiny​

kontakt