Co podniknout?

Okolí vesnice Patřín poskytuje návštěvníkům velké množství sportovních i kulturních aktivit. Některé z nich jsme pro vás vybrali.

Aktivity a zajímavosti v okolí

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který je obohacen o jeden celoevropský unikát - totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. Zámek leží přibližně 2 km od apartmánů.

Cyklotrasa Taxis

Cyklotrasa Taxis

Cyklotrasa TAXIS je vzdálena od domu 150 m a její větší část vede smíšeným lesem s rybníky a je možné ji využít i pro in - line bruslení. Její délka je 6,1 km.

Zoo Chleby

ZOO Chleby

Zoo Chleby je jedna z menších českých zoologických zahrad, nacházející se kousek od Nymburka. Popularitu získala především díky umožnění těsnějšího kontaktu návštěvníků se zvířaty. Nachází se přibližně 12 km od apartmánů.

Zámek Křinec​

Zámek Křinec

Zámek sloužil jako reprezentační sídlo šlechty a byl centrem kuncberského panství. V období po druhé světové válce zámek chátral. Od roku 1965 je kulturní památkou České republiky.

Park Mirákulum

Mirakulum

Zábavní park s tematickými zónami včetně dětské zoo, bludiště, akvaparku a trampolín leží v Milovicích přibližně 13 km od apartmánů.

Památník Bedřicha Smetany

Památník Bedřicha Smetany

Památník se nachází v Jabkenicích asi 7 km od Patřína. Bedřich Smetana zde strávil roky svého života.

Jezero Poděbrady

Přírodní koupaliště Jezero v Poděbradech

Jezero Poděbrady vzdálené cca 20 km od apartmánů nabízí písčité pláže, možnost zapůjčení lodiček a šlapadel, slunečníků a lehátek. Je zde herní koutky pro děti, beachvolejbalová a nohejbalová hřiště.

Dobrovická muzea

Dobrovická muzea

Areál hospodářského dvora v Dobrovici je zapsaný v ústředním seznamu nemovitých kulturních památek. Muzeum se nachází přibližně 10 km od apartmánů a je zaměřené na cukrovarnictví, lihovarnictví a řepařství.

Muzeum lega

Muzeum Lega

Poděbradské Muzeum Lega je nejmladší z pěti poboček, má pro své návštěvníky přichystaných více než 3.000 exponátů složených z drobných kostiček LEGO®.

Ubytování uprostřed krásné nymburské krajiny​

kontakt